Otel Ekle

İslami ve tesettür oteller tanıtım sayfası.

Otel Ekle
Alya Piynar Villa

Muhafazakar ailelerin tatillerini daha rahat ve daha keyifli bir şekilde geçirmek adına tesettür oteller ya da muhafazakar otellerden yana tercihlerini kullanmaları son derece doğal bir durumdur. Bu tesis de muhafazakar ailelerin bu beklentilerine karşılık verebilmek adına faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda bu tesis, tatil için en uygun yerlerden bir tanesi olan Muğla ilinin gözde ilçesi Marmaris’te yer almaktadır. Bu denli mükemmel bir tatil yöresine yakışacak türden bir otel olan Alya Piynar Villa, unutulmaz deneyimlere sahne olmayı vaat ediyor.

Konaklama Bilgileri

Otelin odaları son derece şık ve konforlu bir dekorasyona sahip. Bunun yanı sıra odaların tamamında özel banyo yer alıyor. Öte yandan konaklanan yerleri oda olarak tanımlamaktan ziyade villa diye bahsetmek daha doğru olacaktır, ne de olsa tesis bünyesindeki konaklama yerleri müstakil villalar şeklindedir. Bunun yanı sıra tesisteki villaların tamamı çocuklu ailelerin rahatlıkla konaklama imkanı elde edeceği düzeyde geniş ve ferahtır.

Yiyecek Bilgileri

Bu tesiste yer alan yemek konsepti her şey dahil şeklinde uygulanmıyor. Bu tesisin fiyata dahil olan yemek konsepti sabah kahvaltısı, set menü şeklide akşam yemeği ve beş çayından oluşuyor. Ancak tesiste herhangi bir şekilde alkol servisi yapılmadığı ve ortak alanlarda alkol tüketimi gerçekleştirilmesine müsaade edilmediği için bu tarifede alkol yer almıyor.

Ayrıca tesis bünyesinde servis edilen tüm yiyecek ve içecekler tesettür oteller anlayışına uygun olarak İslami Usullere göre hazırlanıyor. Bunun yanı sıra otelde kullanılan pek çok gıdanın da helal sertifikası bulunuyor. Böylece Alya Piynar Villa konukları gönül rahatlığı ile oteldeki gıdaları tüketme imkanı elde ediyor. Ancak tesiste sadece villa konsepti de uygulanabiliyor ve düşük sezonda oda kahvaltı şeklinde hizmet sunuluyor.

Aktivite Bilgileri

Tesiste yer alan her villanın tesettür oteller anlayışına uygun olarak kendi havuzu yer almaktadır ve havuz hiçbir şekilde dışarıdan görülmeye müsait değildir. Buna ek olarak tesisin kendisine ait özel plajı da mevcuttur ve bu plaj yaklaşık olarak iki kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Tesise en yakın havalimanı olan Dalaman Uluslararası Havalimanı ise 110 kilometre uzaklıkta yer alır.

23 Nisan 2018 476 okunma
  • Açık Restoran
  • Açık Yüzme
  • Havuzu Restoran
  • PLAJ
  • DENİZ
  • HAVUZ
Otele ait fiyatlar sezona göre değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiler için oteli arayınız.

Villa

Villa
  • Gecelik400 TL

Maalesef, video eklenmemiş!

Toplam Fiyat: 0.00